Oferta pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: SPRZEDAWCA

MIEJSCE PRACY:

Sklep firmowy w Warzycach.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

OPIS STANOWISKA:

  • Praca z klientem detalicznym
  • Obsługa zamówień i klientów hurtowych
  • Przygotowanie zamówień internetowych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu i przestrzeni pracy
  • Umiejętność pracy w programie Subiekt GT oraz podstawowa obsługa programu EXEL
  • Kultura osobista i cierpliwość podczas pracy z klientem

WYMAGANE:

  • Prawo jazdy kat.B
  • Zaświadczenie o niekaralności

MILE WIDZANE:

  • Doświadczenie w pracy z klientem detalicznym
  • Zainteresowanie tematyką militarną, myśliwską
  • Obsługa sklepu internetowego Shoper

CV prosimy składać w siedzibie firmy Warzyce 209 lub pod adresem pracaedex@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl